Category: Наука Published on 11 March 2014
Written by Super User Hits: 1718

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

у галузі наук «Зварювання» м. Тернопіль, 13-14 березня 2014 р.

У відповідності з наказом Міністерства освіти і науки України № 1281 від 09.09.2013р. “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013/2014 н.р.” Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя призначено базовим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук „Зварювання”. Відповідно до наказу ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя №4/21-7 від 27.01.2014 р. були затверджені галузева конкурсна комісія і дата проведення підсумкової науково-практичної конференції.

На конкурс було представлено 42 студентські наукові роботи із 15 вищих навчальних закладів України. До роботи в конкурсній комісії залучались 32 рецензенти, в тому числі 27 кандидатів наук, із них 26 доцентів та 5 докторів наук, професорів. Всі роботи, які були подані на Конкурс і були виконані на достатньому науковому рівні.Слід відзначити, що результати 12 робіт впроваджені на підприємствах України або у вищих навчальних закладах.

Заключний етап конкурсу у відповідності до наказу ректора було проведено 1314 березня 2014 р. На ньому було представлено 12 наукових робіт і виступило 12 студентів із 11 вищих навчальних закладів.

На підставі аналізу конкурсних робіт та виступів учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія на своєму засіданні 28 березня 2014 р. затвердила кращі наукові роботи студентів.Серед нагороджених є студенти, що навчаються за спеціальністю 8.05050401 «Технології та устаткування зварювання» – Бойко Роман Ярославович, Бенедь Василь Анатолійович, які отримали Диплом ІІ ступеня, а їх науковим керівником був завідувач кафедри, д.т.н., проф. Підгурський Микола Іванович.

Виступ студентів ТНТУ ім. І.Пулюя Бойка Р.Я. і Бенедя В.А. у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Зварювання»

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Зварювання»

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Технології та устаткування зварювання»

м. Івано-Франківськ, 8-11 квітня 2014 р.

Також студенти університету брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Технології та устаткування зварювання», яка проходила на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 8-11 квітня 2014 р. Знову ж серед нагороджених є наш студент – Нестюк Василь Богданович, який отримав Диплом ІІІ ступеня, а команда нашого університету у складі Воробця Андрія Анатолійовича (гр. МЗм – 51), Нестюка Василя Богдановича (гр. МЗм – 51), Лясківського Василя Ярославовича (гр. МЗ – 41) здобули ІІІ призове місце.

Автор :